artykuły blogowe

Otwórz kolejne ścieżki sprzedaży poprzez artykuły blogowe

Nie ważne czy prowadzisz bloga hobbystycznie, czy biznesowo, pisanie jakościowych artykułów blogowych z pewnością wpłynie korzystnie na Twój wizerunek i sprzedaż. Wykorzystaj maksymalnie możliwości, jakie daje Ci blog. Dostarczaj odbiorcom aktualnych informacji i zamień bloga w maszynkę do zarabiania pieniędzy. Jak to zrobić? Sprawdź…

Promuj się bezpiecznie, zadbaj o artykuły blogowe

zadbaj o artykuły blogowe

Nie wszyscy są tego świadomi, ale artykuły blogowe to potężne narzędzie marketingowe. Dzięki nim oraz odpowiedniej promocji masz możliwość dotarcia do ogromnej społeczności, czyli setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów. Blog i systematycznie zamieszczanie na nim treści są jednym z najskuteczniejszych sposobów wspomagających pozycjonowanie Twojej strony. Zadbaj o niego z głową, a na pewno nie pożałujesz. 

Skontaktuj się ze mną, a ja pomogę Ci ożywić Twojego bloga, najlepiej jak potrafię.

Co to są artykuły blogowe?

czym są artykuły blogowe

Artykuły blogowe to nieocenione narzędzie do pozyskiwania klientów, budowania wizerunku firmy, a także do pozycjonowania strony. Artykuły blogowe są to teksty tworzone dla czytelników, odpowiadające na ich potrzeby, zapytania i problemy. Publikując tematyczne, fachowe, merytoryczne treści, przedstawiasz siebie w roli eksperta.

Dzieląc się swoją wiedzą na blogu, doradzając i instruując w prosty sposób, zwiększysz zaufanie i sprzedaż swoich usług i produktów. Systematycznie dodając artykuły na bloga, wzmacniasz status i pozycję strony w wyszukiwarkach.

Co zyskasz dzięki moim tekstom blogowym?

artykuły na bloga co zyskasz statystyki

Dzięki moim artykułom blogowym uzyskasz większy ruch zarówno na blogu, jak i na stronie internetowej czy też w sklepie. Jest to dużo tańsze i równie skuteczne rozwiązanie, jak w przypadku płatnych reklam, które potrafią uszczuplić portfel. Inwestując w teksty blogowe, masz gwarancję długofalowych efektów.

Napiszę dla Ciebie artykuły na bloga, które:

 • Rozbudują Twoją stronę o nowe podstrony i jakościową zawartość
 • Zwiększą ilość słów kluczowych, na które wyświetla się Twoja strona
 • Poprawią widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google
 • Pomogą zwiększyć  pozycję Twojej strony
 • Wygenerują większy ruch z wyników wyszukiwania
 • Pozyskają nowych odbiorców i ich zainteresują
 • Pokażą Twoją autentyczność
 • Przedstawią Cię jako eksperta w swojej dziedzinie
 • Wzbudzą zaufanie do Twojej marki i produktów
 • Zamienią czytelników w klientów
 • Zwiększą Twoją sprzedaż

Jakie artykuły blogowe napiszę dla Ciebie?

Jakie artykuły blogowe napiszę

Napiszę dla Ciebie stylowe i unikatowe artykuły na dowolny temat. Ściśle dopasowane do Twojej branży i tematyki strony. Teksty blogowe będą w odpowiedni sposób nasycone słowami kluczowymi, zarówno tymi głównymi, jak i tymi bardziej rozbudowanymi i precyzyjnymi. Treści napiszę w taki sposób, aby były jak najbardziej wyróżniające się i zachęcające czytelnika.

A więc napiszę dla Ciebie treści, które będą:

 • Zrozumiałe, czytelne i pomocne
 • Odpowiednio sformatowane
 • Dopasowane do docelowych odbiorców
 • Zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek
 • Skutecznie ułatwiać proces pozycjonowania strony
 • Poprawiać sprzedaż Twoich usług i produktów
 • Zwiększać Twoją widoczność w wyszukiwarce
 • Otwierać Ci nowe możliwości sprzedaży
 • Budować zaufanie do Twojej firmy i poprawią jej wizerunek

W zależności od grupy docelowej i profilu Twojej działalności artykuły blogowe mogą przybrać różną formę. Mogą to być np.:

teksty na bloga forma podział
 • Artykuły poradnikowe
 • Teksty specjalistyczne
 • Krótkie i zwięzłe informacje

Dzięki treści dostarczę czytelnikom informacji, których szukają i potrzebują. Rozwiąże ich problemy, rozwieje wszelkie wątpliwości i zachęcę do skorzystania z Twojej usługi.  Wykonane przeze mnie treści będą na wysokim poziomie, zatem nie czekaj dłużej, wzmocnij Swoją pozycję.

Artykuły blogowe – kompleksowa obsługa

artykuły blogowe pełna obsługa

Jeśli zajdzie taka potrzeba, to z przyjemnością, nie tylko napiszę dla Ciebie artykuły na bloga, ale także odpowiednio zamieszczę je na Twojej stronie. Szczególnie jeśli Twój blog zbudowany jest na platformie WordPress, w której poruszam się jak ryba w wodzie.

Jako profesjonalny copywriter, który skrupulatnie podchodzi do każdego zlecenia, wykonam teksty wysokiej jakości, które poprzedzone będą dokładnym researchem. Jestem do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa

artykuły blogowe kontakt

Dla kogo piszę teksty blogowe?

teksty blogowe dla kogo są przeznaczone

Każdy, kto prowadzi bloga, sklep lub inny biznes internetowy marzy o tym, żeby być widocznym, rozpoznawalnym, szanowanym i zarabiać krocie. Idąc tym tropem, najlepszym rozwiązaniem są właśnie artykuły blogowe. Nie każdy jednak ma czas na uzupełnianie wartościowych treści, które tak naprawdę są czasochłonne i nie dają natychmiastowych efektów. Do tego potrzeba dużo cierpliwości i kreatywności.

Dlatego moja oferta skierowana jest do osób, które nie wiedzą jak skutecznie pisać artykuły blogowe lub są zbyt zajęte, by to robić. Napiszę teksty zarówno na Twojego hobbystycznego bloga, którego prowadzisz z zamiłowania, a także na Twojego firmowego bloga, który jest ukierunkowany na sprzedaż, jak i sukces. Jeśli więc nie masz czasu, ja oddam Ci trochę mojego.

Dlatego moja oferta skierowana jest do osób, które nie wiedzą jak skutecznie pisać artykuły blogowe lub są zbyt zajęte, by to robić. Napiszę teksty zarówno na Twojego hobbystycznego bloga, którego prowadzisz z zamiłowania, a także na Twojego firmowego bloga, który jest ukierunkowany na sprzedaż, jak i sukces. Jeśli więc nie masz czasu, ja oddam Ci trochę mojego.

Jakie znaczenie dla Twojego biznesu mają artykuły blogowe?

jakie znaczenie mają artykuły blogowe wykres

Teksty blogowe mają niesamowicie duży wpływ na całą stronę internetową. Od pewnego czasu wyszukiwarka Google lubi i docenia serwisy internetowe, rozbudowane jakościową treściom. Kiedyś wystarczały krótkie teksty pozbawione sensu, a naszpikowane słowami kluczowymi, żeby skutecznie wspomagać pozycjonowanie. Obecnie, takie działania są karane i nie warto ich stosować. Teraz liczy się duża ilość treści napisana na wysokim poziomie, z myślą o ludziach.

Pamiętaj, że to, w jaki sposób się zaprezentujesz i przedstawisz odbiorcom, w dużym stopniu wpływa na Twoją sprzedaż. Dajesz się poznać właśnie za pomocą content marketingu, którym są między innymi artykuły blogowe. To dzięki nim pozyskujesz nowych klientów, publikując użyteczne, atrakcyjne treści dostosowane do ich potrzeb i zapytań.  Pomagasz im, doradzasz, rozwiewasz wątpliwości.

Dzięki takim działaniom wzbudzasz zaufanie, tworzysz relacje. Pisząc ciekawe i pomocne artykuły na bloga, sprawiasz, że klienci zapamiętują Twoją stronę, wracają na nią z przyjemnością i udostępniają dalej. A ty podnosisz swoją rozpoznawalność, świadomość marki, zwiększasz zasięgi, a także sprzedaż.

Skontaktuj się ze mną, a ja pomogę Ci uzupełnić Twój blog.

Czy internauci czytają artykuły blogowe?

artykuły na bloga kto je czyta

Odpowiedź brzmi i tak i nie. Z jednej strony krąży pogląd, że internauci nie czytają treści. Moje zdanie jest jednak inne. Owszem czytają teksty, ale tylko te, które niosą im jakąś pomoc, odpowiadają na ich pytania i problemy oraz te, które ich zaciekawią.

Każdy z nas narzeka na wieczny brak czasu, dlatego też podczas szukania odpowiedzi na nasze zapytania, ograniczamy się do niezbędnych informacji. Niezmiernie ważne jest więc formatowanie i dopasowywanie treści do potrzeb i oczekiwań odbiorców.

Jak już wiesz, pisząc dobre teksty na bloga, otrzymasz wymierne korzyści. Jest to naprawdę opłacalne, więc warto się do tego przyłożyć.

teksty blogowe

Zapoznaj się z całą moją ofertą tekstów: marketing treści.

Copywriter do wynajęcia  — Do usłyszenia.