Content marketing to podstawa w prowadzeniu firmy internetowej. Dzięki marketingowi treści osiągniesz sukces.
content marketing

Zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż? Content marketing jest trafnym rozwiązaniem.

Poznaj moją ofertę marketingu treści

Potrzebujesz dobrego content marketingu, reklamy w Internecie i treści, które zwiększają ruch, zamieniając go na zysk? A może chcesz zwiększyć swoją sprzedaż?
Świetnie, że tutaj jesteś! Właśnie to mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy – stworzyć porządny content marketing – zamienić treść w reklamę, a słowa w gotówkę.

Skuteczny content writing pomoże osiągnąć nasz cel. Tak, nasz cel – bo Twój sukces to także mój sukces.

Skontaktuj się ze mną i omówmy szczegóły. Kontakt

content marketing kontakt

Email: oferta@spoko.pl

Tel.: 514-425-806

Lub przejdź do zakładki KONTAKT

Chcesz sprzedawać więcej?

Będziesz sprzedawać więcej i pomoże Ci w tym content marketing, który dla Ciebie przygotuję.

kontent marketing

Inwestujesz krocie w reklamę, a to nie przynosi pożądanego efektu?

Może nie jesteś jeszcze odpowiednio przygotowany na sprzedaż. Może problem tkwi w treści, którą udostępniasz na stronie. Postaw więc na wysoką jakość tekstu. Zachęć odbiorcę. Przyciągnij jego uwagę.

Masz bloga? Uzupełnij go wartościowymi artykułami, opisz produkty, ich działanie, odpowiedz na wszelkie możliwe pytania czytelników. Pokaż, że masz fachową wiedzę i możesz rozwiać każdą wątpliwość czytelnika. Zadbaj o zrozumiałą treść, jasną i przejrzystą. Taką, która wzbudzi emocje, zaangażuje i da impuls do zakupu lub skorzystania z usługi.

marketing treści

Ja napiszę dla Ciebie właśnie takie treści, które będą solidnym fundamentem strategii marketingowej. Teksty, które znacznie poprawią Twoją widoczność, przyciągną klientów i zwiększą Twoje zyski.

Stworzę marketing treści wzmacniający świadomość marki i pozycję w wynikach wyszukiwania, a także odpowiadający na potrzeby klienta. Dzięki odpowiedniemu językowi, jaki zastosuję, wzbudzę w odbiorcy pożądanie, zaczaruję go i zamienię w kupca.

Nadal zastanawiasz się, po co Ci content marketing?

marketing treści alternatywa

Content marketing to świetna alternatywa dla tradycyjnych reklam, które nie są już tak skuteczne, jak kiedyś. Content writing jest podstawą do pozyskiwania nowych i angażowania obecnych klientów. Zwiększa konwersję, co przekłada się na sprzedaż.

Wykorzystując content marketing dajesz sobie szansę na osiągnięcie założonych celów. Tworzysz pozytywny wizerunek swojej firmy i poprawiasz pozycje w wyszukiwarce. Proste prawda?

Klient, który trafi na Twoją stronę, potrzebuje konkretnych informacji, pomocy i rozwiązania jego problemu. Pomóż mu, daj coś od siebie, a zyskasz jego zaufanie.

Zawalcz również o klientów, którzy chcą skorzystać z twojej oferty, ale nie są do końca pewni, bo coś ich blokuje i powstrzymuje. Dotrzyj do nich i przekonaj do siebie właśnie za pomocą content marketingu.

Jak wygląda dobry content writing?

dobry content marketing

Dobry tekst powinien przekazywać szczegółowe informacje. Musi pomagać czytelnikom i przedstawiać odpowiedzi, których poszukują internauci. Content writing to nie tylko forma reklamy, to także  optymalizacja SEO, która obecnie jest standardem, w każdym rodzaju artykułów.

Treści marketingowe odgrywają ogromną rolę, w kwestii sprzedaży produktów i usług. Obecnie trudno spotkać, porządny sklep internetowy, bez własnego bloga i dobrego content marketingu. W wielu przypadkach blogi firmowe są zaniedbane. Treści są byle jakie i rzadko aktualizowane. Wpływa to negatywnie na ich wizerunek i pozycję w wyszukiwarkach.

Dobry content marketing, czy to blogowy, czy sprzedażowy, powinien trafić w serce czytelnika. Ma za zadanie nawiązać z nim relacje, odpowiedzieć na jego pytania i nakłonić do wykonania, określonej czynności. Wpisy blogowe powinny być wysokiej jakości i naturalnie nasycone frazami kluczowymi.

Częsta aktualizacja jakościowych treści na Twojej stronie sprawi, że będzie ona postrzegana za profesjonalną, z punktu widzenia zarówno wyszukiwarki, jak i odbiorcy. Jeśli zainteresuje użytkownika swoją zawartością lub w jakiś sposób mu pomoże, będzie on na nią wracał. Z czasem, stanie się Twoim klientem, jeśli oczywiście przekonasz go do siebie. Pomogę Ci osiągnąć ten cel. Jeśli nie masz czasu na pisanie lub jeśli nie wiesz jak wykonać content marketing, skorzystaj z mojej oferty teksty na zamówienie.

Content writing to nie tylko pisanie, to także pasja, dzięki której pomogę Ci zrealizować zamierzone cele. 

Dlaczego powinieneś podjąć współpracę ze mną?

content marketing współpraca

Teksty, które piszę, skierowane są do konkretnej osoby, którą chcę zainteresować produktem i przekonać do działania. Ja również jestem klientem i robię zakupy w Internecie. Doskonale wiem, co działa, a co nie. Jakie treści mnie przekonują, a jakie odpychają. Dzięki temu moja wiedza na ten temat jest jeszcze większa. Moje teksty są unikalne i napisane tak, by osiągały w wyszukiwarce wysokie pozycje.

Zanim zabiorę się za pisanie, ustalam z Tobą szczegóły. Przygotowuje plan. Potem piszę treść. Daję Ci ją do akceptacji. Kiedy wszystko się zgadza, optymalizuje ją w odpowiedni sposób i oddaje gotowy do publikacji. Zapraszam więc do współpracy.

Ile kosztuje content marketing?

Marketing treści to nieoceniona wartość dla Twojego biznesu. Na cenę dobrych tekstów składa się wiele czynników, które trzeba wziąć pod uwagę. Napisz do mnie i powiedz, czego potrzebujesz, a ja przygotuję dla Ciebie wycenę.

Czy wiesz już, że content marketing jest niezbędny?

Teraz kiedy już wiesz, co to jest marketing treści, jak wpłynie na Twoją działalność i zyski, zacznij działać. Ta długoterminowa lokata, jaką jest content marketing, będzie sukcesywnie procentowała. Stwórz plan i przemyśl strategię, a ja zajmę się treścią. Skontaktuj się ze mną i omówmy szczegóły.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Content marketing jak wygląda współpraca
  1. Napisz do mnie
  2. Ustalimy szczegóły działania
  3. Wpłacasz zaliczkę na poczet mojej pracy
  4. Przesyłam Ci opisy do akceptacji
  5. Jeśli wszystko jest dobrze, wpłacasz resztę kwoty. Jeśli coś się nie zgadza, robię korektę, a wszystko w ustalonym wcześniej terminie.

W takim razie zaczynajmy!

kontakt content marketing

Zapraszam do skorzystania z moich usług – teksty na zamówienie. Spróbuj, a nie pożałujesz.

Postaw na marketing treści - content marketing to najlepsza forma promocji w internecie