Profesjonalne teksty na stronę www
teksty na stronę www

Teksty na stronę WWW

Czym są dobre teksty na stronę WWW?  Czy wiesz, że mają gigantyczny wpływ na Twoją stronę?

Strona internetowa to nie tylko ładna, rzucająca się w oczy oprawa graficzna, to także dobrze skonstruowane treści. Teksty na stronie internetowej są Twoją wizytówką. Przedstawia ona internautom, czym się zajmujesz, co oferujesz i co sprzedajesz. Pisanie tekstów na stronę www nie jest łatwym zadaniem. Jeśli treści będą kiepskie, to klient pomyśli, że Twoje usługi są takie same.

teksty na strony www

Jeśli chcesz, żeby Twoja strona osiągała wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i przyciągała rzeszę klientów, musisz zadbać o jakościowe treści na każdej podstronie.

Skontaktuj się ze mną, a ja stworzę dla Ciebie bezkonkurencyjne teksty na stronę internetową, które doskonale przedstawią zakres Twoich usług, a jednocześnie poprawią pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Nie czekaj dłużej, niech konkurencja zacznie Ci zazdrościć.

Co to są teksty na stronę WWW?

co to są teksty na stronę www

Teksty pisane na stronę internetową to treści, które mają pierwszorzędne znaczenie w content marketingu. Są to teksty reklamowe, sprzedażowe i jednocześnie pozycjonujące stronę. Bez nich nie masz szans na sukces. Teksty, które zamieścisz na stronie głównej oraz wszystkich podstronach swojego serwisu internetowego muszą być napisane w odpowiedni sposób. Tak, aby przyciągać, zainteresować i zachęcić czytelników, a także uplasować je wysoko w wyszukiwarce. Google kocha długie, wartościowe i przede wszystkim unikalne treści.

Dlatego w mojej ofercie znajdziesz właśnie takie teksty. Opracuje je nie tylko na stronę główną, ale także nie pominę żadnej z podstron. Dzięki temu Twoja witryna zyska wysoki status w oczach Google, a także klientów.

Co zyskasz dzięki moim tekstom na stronę WWW?

Pisanie tekstów na stronę to nie lada wyzwanie. Aby napisać dobry tekst, który będzie się wyróżniał i przyciągnie do siebie odbiorców, trzeba wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Teksty na stronę WWW muszą być jasne, zrozumiałe i dopasowane do tematyki Twoich usług. Napiszę dla Ciebie teksty które:

Co zyskasz dzięki moim tekstom na stronę WWW
 • Zwiększą Twoją sprzedaż
 • Przyciągną uwagę klientów
 • Zainteresują Twoich odbiorców merytoryczną treścią
 • Wpłyną na wysoką pozycje Twojej strony w wyszukiwarce
 • Wspomogą Twój plan biznesowy zwiększając ruch na stronie
 • Przekażą istotne informacje osobie, która je czyta

Teksty na stronę internetową będą przede wszystkim:

Jakie będą teksty na stronę internetową
 • Efektywne
 • Spójne
 • Merytoryczne
 • Ciekawe
 • Chwytliwe
 • Przyciągające
 • Unikatowe
 • Prawidłowo sformatowane
 • Dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO

Pisząc teksty na stronę WWW, skupiam się na tym, aby były przyjazne dla użytkowników oraz wyszukiwarek. Używam języka korzyści, który zachęca czytelników do skorzystania  usługi. Dostarczam klientom wszelkich niezbędnych informacji, których potrzebują. Przedstawię Twoją ofertę w najpozytywniejszym świetle.

zamów teksty na stronę www

Jakie będą etapy mojej pracy?

Teksty na stronę WWW piszę na podstawie informacji i wytycznych, które mi przekażesz. Zawsze staram się coś zaproponować od siebie. Stawiam na wysoką jakość tekstów, a także na jasny przekaz, bo wiem, że internauci szukają konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania. Sam korzystam z wielu usług, więc jestem świadomy, czego należy unikać, pisząc dobre treści.

Na początek muszę poznać Twoją firmę, markę i produkty lub usługi, które oferujesz. A następnie:

etapy pisania tekstów na stronę www
 • Określę profil działania Twojej firmy/strony oraz grupę odbiorców
 • Zbadam konkurencję
 • Dostosuję słowa kluczowe, na które chcesz być widoczny w wyszukiwarce
 • Wymyślę ciekawy i chwytliwy tytuł
 • Stworzę treść, używając języka korzyści
 • Przygotuję je do zamieszczenia na stronie, odpowiednio je formatując i optymalizując

Teksty na stronę WWW – gdzie zamieścić treści?

Czy widziałeś kiedyś stronę internetową, która opisywałaby wszystkie oferowane usługi tylko na stronie głównej? Dla mnie taka witryna jest odstraszająca.

teksty na stronę www gdzie je zamieścić

Na stronie głównej umieszczę tylko najważniejsze informacje dotyczące Twoich produktów i usług. Napiszę, co oferujesz i jak to pomoże klientowi. Pozostałe treści rozwinę właśnie na dedykowanych podstronach. Każdą zakładkę przeznaczę na opis jednego produktu lub usługi. Dzięki temu użytkownik skupi się na konkretnej rzeczy, której właśnie potrzebuje.

Takie działanie jest również pozytywne z punktu widzenia SEO. Na podstronie wyczerpię doszczętnie temat odnośnie danej usługi lub produktu, nie ograniczając się długością tekstu, chyba że ustalimy inaczej. Jednocześnie zamieszczę dużą liczbę słów kluczowych głównych, synonimów oraz longtail powiązanych z tą jedną konkretną usługą bądź produktem.

Teksty na stronę WWW – gdzie jeszcze uzupełnić treść?

teksty na stronę internetową gdzie je uzupełnić

Kolejnym miejscem, gdzie powinieneś zamieszczać dużą ilość treści to blog. Tu wyjaśniasz zasadę działania produktu, pomagasz, rozwiązujesz problemy i uczysz użytkowników. Eksperckie treści wzbudzają zaufanie.

Z tego miejsca z powodzeniem możesz pokierować czytelnika do danej usługi, produktu lub kategorii produktów. Takie teksty są bardzo ważne i z przyjemnością napiszę je dla Ciebie.

Teksty na stronę WWW – jak długo trzeba na nie czekać?

teksty na stronę www jak długo trzeba na nie czekać

Czas oczekiwania uzależniony jest od kilku czynników np.: od obszerności tematu, od ilości podstron i kategorii. Ogólnie mówiąc od nakładu pracy, jaki trzeba włożyć, aby uzupełnić Twoją stronę. Kolejnym czynnikiem jest również aktualne obłożenie pracą. Skontaktuj się ze mną, a dokładniej odpowiem na Twoje pytanie.

Nie zwlekaj dłużej Skontaktuj się ze mną.

zamów teksty na stronę www

Zapoznaj się z całą moją ofertą tekstów: content marketing

Profesjonalny copywriter – Zaczynajmy!

teksty na stronę internetową statystyki

Skuteczne teksty na strony www