teksty sprzedażowe

Copywriting sprzedażowy poznaj jego siłę

Zastanawiasz się jak zachęcająco przedstawić swój produkt lub usługę?
Jak zwiększyć zasięg i pozyskać nowych klientów?
Postaw na copywriting sprzedażowy, którego skuteczność jest nieoceniona.

Copywriting sprzedażowy to jedna z niezawodnych metod generowania sprzedaży. Dobrze napisany tekst sprzedażowy pracuje i zarabia dla ciebie przez całą dobę nawet, wtedy kiedy Ty śpisz spokojnie.

Wyróżnij się i wyprzedź swoją konkurencję

copywriting sprzedażowy wyróżnij się

Internet przesiąknięty jest ofertami sprzedażowymi, które przepełnione są zbędną, nic niewnoszącą treścią. Niby każdy wie jak napisać teksty sprzedażowe, ale nieliczni wiedzą jak zrobić to dobrze.

Chcesz sprzedawać? Najpierw zainteresuj odbiorcę. Zrób pierwszy krok,  zapewniając mu atrakcyjne treści. Opowiedz czytelnikowi o swoim produkcie lub usłudze. Zaciekaw go i przekonaj, że twój produkt jest tym, którego tak długo szukał.

Masz świetny produkt, którego nie możesz sprzedać ? Nikt nie korzysta z Twojej usługi? Klienci tylko zaglądają na twoją stronę, a nic nie kupują? Pomogę ci rozwiać ich wątpliwości za pomocą świetnych tekstów sprzedażowych.  

Skontaktuj się ze mną i zacznijmy działać od razu.

copywriter sprzedażowy kontakt

Co to jest copywriting sprzedażowy?

copywriting sprzedażowy co to jest

Copywriting to ogromne drzewo, które składa się z wielu gałęzi. Jedną z tych gałęzi, a nawet konarów jest właśnie copywriting sprzedażowy, który łączy w sobie techniki sprzedaży oraz pozycjonowania stron.

W tekstach sprzedażowych oprócz zaczarowania czytelnika niesamowicie ważną rzeczą jest optymalizacja zgodnie z zasadami white SEO. Tworzenie skutecznych treści nie jest do końca takie łatwe, jak się wydaje. Nie wystarczy napisać fajny tekst, trzeba umieć go dobrze przygotować do publikacji, sformatować i wzbogacić słowami kluczowymi. Trzeba to zrobić umiejętnie, aby był jasny, przejrzysty i czytelny.  

Jakie teksty sprzedażowe napiszę dla ciebie?

teksty sprzedażowe jakie napiszę

Teksty sprzedażowe mają za zadanie przykuć uwagę czytelnika, dlatego muszą być odpowiednio dopasowane do pragnień i potrzeb klientów. Ludzie potrzebują informacji, objaśnienia, konkretów. Teksty muszą odpowiadać na ich problemy. Mają im pomóc i dać rozwiązanie. Przekonać i wzbudzić pożądanie posiadania danej rzeczy. Daj im to, czego potrzebują, a zapamiętają Cię na długo.

Napisze dla Ciebie teksty sprzedażowe, które:

 • Są naprawdę sprzedażowe
 • Stawiają odbiorcę na pierwszym miejscu
 • Są kreatywne
 • Mówią całą prawdę, samą prawdę i tylko prawdę
 • Przekażą konkretne informacje
 • Wyjaśnią wszystko skrupulatnie
 • Rozwiążą problem czytelnika
 • Zapewnią mu pomoc
 • Będą dostosowane do potrzeb odbiorcy
 • Utkwią w pamięci czytelnika
 • Wyzwolą emocje
 • Zachęcą do działania
 • Są dobrze zoptymalizowane
 • Poprawiają pozycję twojej strony
 • Są po prostu dobrze przygotowane

Pamiętaj jednak, że nie da się napisać wartościowego tekstu bez rozeznania. Muszę poznać produkt, firmę, docelowego odbiorcę, konkurencję. To wymaga czasu, dlatego takich tekstów nie pisze się na wczoraj.  Zapraszam Cię do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Po co Ci copywriting sprzedażowy?

Każdy, kto prowadzi biznes w Internecie, marzy o tym, żeby być popularnym i sprzedawać jak najwięcej produktów i usług. Celem jest przyciągnięcie czytelników, którzy będą zainteresowani produktem lub usługą i zarabianie na tym. To właśnie copywriting sprzedażowy:

copywriting sprzedażowy po co ci wykresy
 • zwiększy Twoją sprzedaż
 • poszerzy grupę klientów
 • zaciekawi Twoich odbiorców
 • poprawi Twoją popularność 
 • podwyższy Twoją widoczność w wyszukiwarce
 • wzmocni zaufanie do Ciebie i Twojej firmy

Wszystko, co Cię otacza, oparte jest na sprzedaży. Na każdym kroku spotykasz teksty sprzedażowe, nakłaniające Cię do skorzystania z oferty. To bardzo skuteczny content marketing. Dobrze przygotowany artykuł blogowy, opis kategorii czy treść na stronie głównej, zwiększą sprzedaż i poprawią wizerunek twojej firmy. Skontaktuj się ze mną, a przygotuje dla Ciebie chwytliwe i wartościowe teksty sprzedażowe.

Skuteczne teksty sprzedażowe

skuteczność teksty sprzedażowe

Świat się zmienia, działania marketingowe też ewoluują. Używane wszędzie nagłówki typu najlepsze, najwspanialsze, najskuteczniejsze nie działają już na odbiorców tak jak kilka lat temu. Takie przechwalanie się staje się nudne.

Choć rzeczywiście w tekstach sprzedażowych należy zawrzeć kilka ważnych informacji na temat produktu lub usługi, to trzeba opisać je, ale za pomocą przyjemnego, nieoficjalnego języka, prosto, zrozumiale i na temat. Nie ma tu miejsca na pisanie skomplikowanych zdań, pełnych specjalistycznych słów. Pisząc teksty sprzedażowe, należy używać przede wszystkim języka korzyści. To w dzisiejszych czasach działa na klienta. Dlatego potrzebny Ci naprawdę kreatywny tekst i ja taki stworzę specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną.

Potęga języka korzyści

Wyobraź sobie, że potrzebujesz nowego telefonu. Otwierasz wyszukiwarkę i wpisujesz: smartfon. Z setek wyników zapewne klikasz w jedno z pierwszych. Super jesteś w sklepie! Ale co to? Widzisz napis: najnowszy model i kilka wyszczególnionych informacji na jego temat. I nic poza tym. Czy kupisz ten telefon? Jestem przekonany, że nie.

Jeśli jednak w tekście będzie opisane, czym ten model różni się od pozostałych dostępnych na rynku, jakie są jego zalety i na czym polega jego wyjątkowość, będziesz zainteresowany. Jeśli przekaże Ci korzyści, pokaże, że zaspokoi Twoją potrzebę, przyda Ci się w codziennym funkcjonowaniu, ułatwi Ci życie i zaoszczędzi czas, to zachęci Cię do kupna.

teksty sprzedażowe dlaczego musisz je mieć

Jak widzisz pierwsza pozycja w wynikach wyszukiwania, nie zagwarantuje Ci sprzedaży. Jeśli nie zadbasz o ciekawy, pomocny i zachęcający tekst, nie sprzedasz produktu.

Dlatego dobre teksty sprzedażowe są tak bardzo ważne dla twojego biznesu. Wykorzystaj moją kreatywność i popraw swoją sprzedaż. Skontaktuj się ze mną, a udowodnię Ci, jak skuteczne są moje teksty sprzedażowe.

teksty sprzedażowe kontakt

Profesjonalny copywriter – zobacz wszystkie moje ofert tekstów: content marketing